OFİS HAKKINDA

2013 Yılında Kadıköy-Bağdat Caddesinde farklı bir kurumsal firma ile başlayarak kurulmuştur.

Girişimci ve dinamik 30 kişilik ekibiyle 2013 Yılından beri Gayrimenkul Sektöründe profesyonel hizmet vermektedir.

Kurumsal bir firma olan Century21 Perfect Bertan Köprüceli tarafından yönetilmektedir. Kurumsallıkta disiplinli olmanın önemini , genç ve dinamik bir ekiple birleştirmiştir..

Bertan Köprüceli Şişli doğumlu olup Doğuş Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü mezunudur ve 11 Yıldır Gayrimenkul Sektöründe ve Century 21 Perfect’in Kurucusudur.

Hedefleri ,Yenilikçi , girişimci ve gayrimenkul sektöründe istikrarlı , yeni nesillere öncülük eden bir ekip olmaktır.

Müşteri memnuniyetini ve güvenini ilke edinmiş , sürekli eğitimlerle desteklenen ve teknolojik gelişmelere açık , profesyonel bir ofis olma vizyonuna sahip.

Century 21 Perfect , Gayrimenkulde müşterilerine ve danışmanlarına daha iyi bir hizmet sunabilmek için , bağdat caddesinin en hareketli ve merkezi noktasında , hizmet vermektedir.


Ofisle İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Selin Köten

  Yaklaşık bir yıldır satışta olan gayrimenkulün satışı gercekleşmeyince yeni bir kurum ve danışman arayışına girdim. İnternet ortamında araştırma yaparken sosyal medya hesaplarıma Selin Köten ismi düştü. Kendisi ile iletisime geçtim. Yaptığımız toplantıda ve görüşmeler sonrasında, mülkümün değerinde satılacağına kuşkum kalmadı. Şeffaf, zamanında doğru bilgilendirme, kolay ulaşılabilir olma benim için güvenirliğin koşulları idi. Güvenirlilik konusunda hiç kaygıya düşmedim. İşlerindeki profesyonellik ve kararlılık fark yaratan unsurlardı. Günün sonunda mülküm değerinde satıldı. Selin Köten ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  Necla Turgut - 24/05/2024
 • Danışman : Selin Köten

  Danışmanımız tüm süreçlerde çözümleri ile bize gerçekten çok yardımcı oldu herşey için teşekkür ederiz

  Volkan Gündoğdu - 24/05/2024
 • Danışman : Pınar Acun

  Pınar hanım ile tanışmamız Acıbadem bölgesinde satın aldığımız ev ile başladı, bu süreçte bizimle ilgisini alakasını hiç esirgemeyen her zaman bu süreçte bize doğru bilgileri aktarması ve sürecin aşamaları hep söylediği gibi gitmesi bizi çok memnun etti bundan dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca ev satış işlemi bittikten sonra çoğu temsilci gibi davranmayıp her zaman aldığımız evin inşaat sürecini sorması ve bir sorun olursa kendisine iletmemi ve yapılabilecek ne varsa ellerinde geldiğince yapacağını söylemesi ayrı bir güzel davranış. Son olarak kendisi ile yollarımız kesiştiği için mutlu olduğumu ve bundan sonra her hangi bir konut alım süreci olacağı zaman kesinlikle kendisinden başka kimse ile çalışmayacağımı da söylemek isterim. Ayrıca çevremdeki tanıdıklarımın da böyle bir süreci olursa kesinlikle Pınar hanımı önereceğim.

  SİNAN AKSU - 23/05/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Satın alma işlemimiz ile ilgili Murat beyin verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

  Nilüfer S. - 22/05/2024
 • Direktör : Hanife Ergün

  Hanife hanım çok ilgilendi çok çalıştı ve zor olan bir satışı gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ederim. İşlerinde kolaylıklar ve Başarılarının devamını dilerim.

  Erdoğan Bozkurt - 20/05/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Murat bey, bilgilendirmeniz, yol göstericiliğiniz ve emekleriniz için teşekkürler.

  İnci İnal - 16/05/2024
 • Direktör : Hanife Ergün

  Hanife hanıma teşekkür ederim gerek kiralama aşamasında gerekse kiralama sonrasında her sorunda yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederim

  Ömer ipek - 16/05/2024
 • Danışman : Selin Köten

  Selin Köten den aldığımız hizmet son derece profesyonel, güler yüzlü ve çözüm odaklıydı.Kısa bir sürede evimizin kiraya verilmesini özverili çalışması ile gerçekleştirdi. Ezber bozan bir danışmanlık hizmeti aldık. Kendisine teşekkür ederiz.

  secda kayıkçı - 16/05/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Kiralama işlemimiz ile ilgili verilen danışmanlık için Murat beye teşekkür ederim.

  Sinem Ormancıoğlu - 11/05/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Dairemizin kiralanması için vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

  Muzaffer Tüfekçi - 11/05/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Evlerimizin kiralanması ile her zaman Murat bey ilgilenir. Kendisinden son derece memnunuz.

  Suzan Alsancak - 28/04/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Ataşehir'de ev kiralamam esnasında tanıştığımız Murat Cenik beye vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederim.

  Meltem Kırkkese - 28/04/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Yatırımlarımız için yapmış olduğu yönlendirmelerden dolayı ve tüm gayrimenkul ihtiyaçlarımız ile ilgili verdiği profesyonel desteklerden dolayı Murat bey'e teşekkür ederiz.

  İbrahim Sarıkamış - 28/04/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Ticari ofisimizin satışı ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar ve sonuca yönelik performansından dolayı kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

  Polaris Gayrimenkul - 28/04/2024
 • Danışman : Tuğrul Kamil Turay

  Emlak danışmanlığımız sürecinde bizi asla yormadan ,en doğru şekilde yönlendiren Tuğrul beye sonsuz teşekkür ediyorum.Piyasa bilgisi ve samimiyeti ile yanlışa düşmenize asla izin vermemesi ile fark yaratıyor .Herşeyin gönlünüzce olmasını istiyorsanız Tuğrul bey derim:)

  Alev Kanver - 18/04/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Gayrimenkulümüzün kiralanmasında gösterdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

  Mehmet Kaan Karabey - 05/04/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Murat bey yeni kiraladigimiz evde bize cok yardimci oldu, yaklasimi, ise hakimiyeti ust seviyede

  Muzaffer Tufekci - 04/04/2024
 • Danışman : Pınar Acun

  Sabırlı, güler yüzlü ve hep pozitif. Herşey için çok teşekkürler Pınar hanım..

  Kürşat Fehmi Gökçe - 02/04/2024
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Elçin Hanıma destekleri için çok teşekkür ederiz. Kiralama sürecimizde her konuda sabırla çok destek oldu. Kendisini arkadaşlarımıza önermeye başladık bile :)

  B. B. - 02/04/2024
 • Danışman : Selim Solmaz

  Selim Bey ile 29 Mart 2024 tarihinde, bir tanesi Bursa Orhaneli, iki tanesi Manisa Kırkağaç bölgesinde olmak üzere toplam 3 adet arsa alımını gerçekleştirdik. Sürecin başından itibaren, gerek söz konusu gayrimenkullerin maddi değerlerinin ayrıntılı paylaşımı, söz konusu gayrimenkullerin alım satım işlemleri esnasında tüm sürecin en hızlı, en kolay şekilde sürdürülmesi, gerek söz konusu gayrimenkullerin bulunduğu bölgeye olan ulaşımımız konusunda her türlü yardım ve desteklerini sunmuşlardır. Bu sürecin tüm basamakları için kendisine sonsuz teşekkür ederim. Bundan sonra almayı planladığım bir gayrimenkul olduğunda tartışmasız bir şekilde Selim Bey ilk danışacağım kişi olacaktır. Tüm Bu süreç içinde bizleri yalnız bırakmayan Bertan Beye de ayrıca çok teşekkür ederim. Arkadaşlarımın başarılarının devamını dilerim. Op. Dr. Mustafa Levent Erton

  Mustafa Levent Erton - 31/03/2024
 • Direktör : Hanife Ergün

  Hanife hanım ilgili güler yüzlü aldığım hizmetten çok memnun kaldım.teşekkür ediyorum

  SAADET GÜL - 30/03/2024
 • Direktör : Hanife Ergün

  Hanife Ergün hanım çok başarılı ve yardım sever. Dask sigortasında bile yardımcı oldu, tüm gelişmeleri devamlı bildirdi ve 2 hafta içinde dairemi kiraladı. Çok memnunum kaldım.

  İSMAİL ERCİYAS - 27/03/2024
 • Danışman : Ergün Özdemir

  Ergün Bey hem satış öncesi hem de satış sonrası güler yüzüyle verdiği bilgilerle satış sürecinde çok destek olmuştur. Bu süreci Ergün beyin yönetmesinden çok memnun kaldım. Bir kez daha buradan kendisine teşekkür ederim.

  Seren Alagöz - 15/03/2024
 • Danışman : Ergün Özdemir

  Dünyanın en kibar insanlarından biri bana çok yardımcı oldu.işlemimizi her iki tarafta çok rahat, pozitif bir ortamda yaptık .Bunları sağlayan Ergün beye çok teşekkür ederiz.

  Hatice Ayşe YÜKSEL - 15/03/2024
 • Danışman : Murat Mete

  Aslında öncesinde başka bir emlak ofisi ile çalışırken 2 aya yakın süredir bir müşteri bulamamışken Murat Bey bu süre içerisinde bize hem müşteri buldu hem de beni sizinle iş yapmak konusunda ikna etmeyi başardı ve çok kısa bir süre içerisinde iki tarafın da gayet memnun olduğu şartlar altında kontratı imzaladık. işlemin Her adımında beni ayrıntılı bir şekilde bilgilendirdi ve ilgisini eksik etmedi. Ve kendisi bize yakın davrandığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

  Ayşegül Ertüm - 09/03/2024
 • Danışman : Murat Mete

  Merhaba Murat bey ile Ağustos ayında bir cafede karşılaştık. Suadiye'de ev arayışım vardı. Kendisi sohbet esnasında kulak misafiri olduğunu ve yardımcı olmaktan mutluluk duyacağını belirtip dostluğumuzu başlattı. Güzel bir süreç yaşadık kendisi çok cana yakın dürüst ve kibar bir o kadar da işinde profesyonel olduğunu her anınızda hissettiriyor.

  Burak Yıldırım - 07/03/2024
 • Danışman : Murat Mete

  Merhaba, Geçen aylarda Altıntepe bölgesinde bir ev arayışımız sırasında arkadaşımızın önerisiyle Murat Bey’le irtibat kurduk. Kendisi bize çok yardımcı oldu. Öncelikle iletişimi çok iyi bir insan. İhtiyaçlarımız doğrultusunda bize uygun olan tüm portföyü ve hatta alternatifleri gösterdi. Bölgeye oldukça hakim bir kişi. Bizden kaynaklı özel sebeplerle işlem gerçekleştiremedik ama bir kez de burdan kendisine teşekkür etmek istedim.

  Merve Çakır Kılıç - 07/03/2024
 • Danışman : Murat Mete

  Murat bey beni markayla tanıştırdı. Süreç içerisinde benim firmada çalışmama vesile oldu. Daha önce ki iş hayatından tanışıyoruz. İşini özen ve itinayla takip ederek sonuçlandıran başarı odaklı güvenilir birisidir. Kendisiyle tüm gayrimenkullerinizle ilgili güven içinde çalışabilirsiniz.

  Ali Güneş Akın - 07/03/2024
 • Danışman : Murat Mete

  Merhaba, Murat Bey’in iletişim konusundaki becerisi, ihtimamı ve ilgili tavrı bir yana, hem tarafların ihtiyaçlarını ve isteklerini gözeten yaklaşımı hem de çözüm odaklı ve ortak paydada buluşturmaya yönelik tutumu sayesinde içime sinen bir ev kiralayabildim. Kendisine teşekkür ediyor, profesyonel hayatındaki başarılarının devamını diliyorum.

  Burak Şaşmaz - 07/03/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Gayrimenkulümün satışında gösterdiğiniz özveri ve işbirliği için teşekkür ederim, Murat Bey.

  Sibel Birkan - 27/02/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Satış sürecindeki yardımlarınız ve önerileriniz için size teşekkür ederim Murat Bey

  Bahar Yılmaz - 27/02/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Gayrimenkulümün satışı konusundaki desteğiniz için içtenlikle teşekkür ederim Murat bey

  Dağhan Aktürk - 27/02/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Satış sürecinde bana sağladığınız tüm yardım ve rehberlik için sonsuz teşekkürler, Murat Bey.

  Nermin Güneş - 27/02/2024
 • Danışman : Murat Cenik

  Gayrimenkulümün satışı sürecindeki profesyonel yaklaşımınız ve destekleriniz için size çok teşekkür ederim, Murat Bey.

  Oğuz Erdem - 26/02/2024
 • Danışman : Hakan Çevik

  Nilüfer Konaklarındaki kiralama işlemi için teşekkür ederiz. Başından sonuna kadar profesyonel olarak çok yardımcı oldu istenilen her işi titizlikle halletti. Ek olarak bir abi gibi de önerileri, ev hakkındaki bize bilgilendirmeleri ev için alacaklarımızı nokta atışı olarak yönlendirdi. Başarıların devamını dilerim

  Raşit Şengün - 23/02/2024
 • Danışman : Hakan Çevik

  Kısa zamanda evimi kiraya verdiği her konuda yardımcı olduğu için başından sonuna kadar ilgisinden dolayı Hakan Bey'e çok teşekkür ederim

  Kerim Birol - 23/02/2024
 • Danışman : Selin Köten

  merhaba, Selin Hanım’ın işine olan özeni, dikkati, bilgisi ve en önemlisi güveninirliği sayesinde çok içime sinen bir ev sahibi oldum. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler,

  meral oğuz - 22/02/2024
 • Danışman : Murat Mete

  merhaba, Murat bey’in ilgisi, alakası, güveninirliği ve her zaman ulaşılabilir olması sebebiyle çok içime sinen bir ev sahibi oldum. Murat bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  meral oğuz - 22/02/2024
 • Danışman : Selin Köten

  Konutumuzu alırken de satarken de şeffaf ve kaliteli hizmet aldığımız Selin Hanım'a çok teşekkürler.

  Erman Nejat Baskol - 22/02/2024
 • Danışman : Selim Solmaz

  Kendisi süreç içerisinde çok yardımseverdi kendisine çok teşekkür ederiz

  Burak Erdil - 21/02/2024
 • Danışman : Ali Yılmaz

  Harika bir hizmet her sorunun cevabı çözümüne yardımcı oluyorlar güven kalite marka nin hakkini veriyolar iyi onlara çalıştım kusursuzlar herşey için teşekkürler ali can yılmaz bey :)

  Mecit Sarıçiçek - 19/02/2024
 • Danışman : Ali Yılmaz

  Tek kelime ile harika ve beklentimizin ötesinde. Can Bey sayesinde, 6 ayın üzerinde bir süredir satılamayan ve iyi bir danışmanlık alamadığımızı düşündüğümüz gayrimülkümüzü bir haftaya kalmadan satabildik. Can Bey her daim bizimle her daim iletişimdeydi ve tüm süreci şeffaflıkla bize iletti. Gerçekten çok memnun kaldık ve çevremize kesinlikle önereceğiz.

  AYŞE SEDA BONCUKÇU - 19/02/2024
 • Danışman : Murat Mete

  Murat bey benim 2 adet dairemi kısa sürede istediğim kiracı profilinde ve profesyonelce kiraya verdi,güven verici,bilinçli kişiliği ile kendisine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamı diliyorum.

  İmran Bektaş ilhan - 08/02/2024
 • Danışman : Tuğrul Kamil Turay

  Öncelikle “hayal ettiğiniz ev” kısmetiniz olsun diyorum.😊 Sevgili emlak danışmanım Tuğrul bey sayesinde buna sahip oldum. Ev arayışı içinde olduğumuz sürede isteğe ve müşteri memnuniyet odaklı araştırmalarına, sunumlarına, ayrıca heves, heyecan ve saygınlıkla yürüttüğü bu süreç için kendisine çok teşekkür ediyorum.🙏

  Jale Alkan - 07/02/2024
 • Danışman : Selin Köten

  Selin Hanım ilgisi ve profesyonelliğiyle bize çok kısa bir sürede çok kaliteli bir kiracı kazandırdı. Bu süreçte tüm iletişim de anlık ve çok transparandı. Kendisine emekleri için çok teşekkür ediyoruz.

  Barış Can Pelin - 06/02/2024
 • Danışman : Selim Solmaz

  Kartal Orta Mah . Bulunan evimizin kiraya verilme sürecinde ofisten kalkarak yanıma hızla gelerek bu daire için planlama yapan ,eşim ve benim nasıl bir kiracı arzuladığımızı tam ve net olarak anlayıp ona uygun talepleri tarafınıza ileten ,ilanın yayınlandığı günden kiraya verilen son güne kadar açık,net ve herşeyden önce samimi yaklaşımı ile bizlere güven aşılayan ve güven uyandıran Selim beye (selim kardeşimi ) çok teşekkür ederim . Hem Century 21 markasının hem de bu marka altında çalışan sevgili danışmanların işlerini ne kadar iyi yaptıklarını görmek bizleri inanılmaz mutlu etmiştir . Bir danışmanım -danışmandan daha çok şey olduğunu bu süreçte gördük . Tekrar Centruy 21 ve Selim beye çok tşk ediyor , bundan sonraki süreçlerde de teni proje ve işlerde görüşmek ümidiyle diyorum .

  Serdar acıkara - 04/02/2024
 • Danışman : Selin Köten

  Selin Hanım ile yollarımız iyi ki kesişti . Son derece pozitif ,güler yüzlü ve hızlı . Kendisiyle çalışmak oldukça keyifli. Sağolun ,elinize,emeğinize sağlık .

  Nağme Tarakçı - 29/01/2024
 • Danışman : Selin Köten

  Selin Hanım evimi kiralama sürecinde oldukça titiz, en ince ayrıntıyı dahi düşünerek her iki tarafında memnuniyeti doğrultusunda sadece iki günde, en doğru kiracıya ulaşarak evimi kiralamamı sağladı. Süreç güvenilir, şeffaf, iyi niyetle ilerledi ve Selin hanım bunu yönetmekte çok başarılı. Kendisine çok teşekkür ediyorum🙏

  Gül Türkyılmaz - 26/01/2024
 • Danışman : Selim Solmaz

  Selim beyle Kağıthane'deki ofisimin satışı için çalıştım. Sürecin başın sonuna kadar ilanın görünür olması için çok çaba sarf etti. Bölgede ilandan haberdar olan çok sayıda insan, ofisi görmek için Selim beyle birlikte ziyarette bulundu. Satışların yavaşladığı bu dönemde, Selim bey birden fazla teklif getirdi ve onun sayesinde istediğim fiyata satışı yapabildik. Kendisiyle çalıştığım için son derece memnunum.

  Metehan Aygün - 22/01/2024
 • Danışman : Hakan Çevik

  Kendisini samimi ve ciddi olarak gördüm. sorduğumuz sorulara net cevap vermesi ,yapıcı tepkiler vermesi benim için önem arz etmiştir. Ev ile alakalı sorularımızda ev sahibi ve komşu ile görüştürüp sorularımıza cevap almamızı sağlamıştır. Böylelikle ilk evimizi aldık kendisine teşekkür ediyorum.

  FATİH ZEYBEK - 17/01/2024
 • Danışman : Hakan Çevik

  Kartal Soğanlık’ta 4 ay boyunca satılmayan konutumu ciddi bir çalışma ile kısa sürede sattı. Gayet hızlı, samimi ve başarılı.

  Mehmet Gökçe - 16/01/2024
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Elçin hanım ve Hanife hanım hem çok ilgililer hem de her konuda ellerinden geleni yapmak için fazlasıyla çabalıyorlar en önemlisi güler yüzlü ve özverililer kendilerine çok çok teşekkür ediyorum.

  D. Atan - 11/12/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  Elçin hanım ve Hanife hanım hem çok ilgililer hem de her konuda ellerinden geleni yapmak için fazlasıyla çabalıyorlar en önemlisi güler yüzlü ve özverililer kendilerine çok çok teşekkür ediyorum.

  D.Atan - 11/12/2023
 • Danışman : Hakan Çevik

  7 yıldır istanbuldayım işim gereği 4-5 ev değiştirmek zorunda kaldım onca emlakçı ve danışmanla görüştüm Hakan bey kadar samimi ve içten hiç bir kötü niyeti olmayan menfaat için değil bu işi dost edinmek için bu işi yapan bir insan hiç görmedim 7/24 fark etmeden yardımcı olmaya çalıştığı için çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.

  İsmet Tarık DEMİREZEN - 16/11/2023
 • Danışman : Ali Yılmaz

  Ali Bey ile iş yapmak gerçekten keyifliydi. Evimizi hızlı bir şekilde ve tam istediğimiz fiyata sattı. Güvenilirliği ve samimi tavrı bizi etkiledi. Bundan sonra tüm gayrimenkul işlerimizi kendisiyle yürüteceğiz. Herkese iç rahatlığıyla tavsiye ederim. Eğer güvenilir bir emlakçı arıyorsanız, hiç tereddüt etmeden Ali Bey ile çalışabilirsiniz.

  Serkan Peker - 14/11/2023
 • Danışman : Ali Yılmaz

  Can beyle çok sorunsuz bir satış süreci geçirdik. Tam istediğimiz fiyata çok kısa bir surede sattı evimizi. Güvenilirliği ve güler yüzü de cabası. Bundan sonra tüm gayrimenkul işlerimizde emlakçımız o dur. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  Vijdan Peker - 14/11/2023
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Güleryüzlü ve yardımsever bir hizmet aldığım için çok memnunum.

  Nazlı Eşin - 26/10/2023
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Elçin hanım ile hem ev alımı, hem satışı, hem de kiralama işlemleri yaptık. Hepsinde bize yol göstermesi ve ilgisinden çok memnun kaldık. Çok tesekkür eder herkese tavsiye ederiz.

  Serkan Onrat - 26/10/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Selin Hanım iletişimi,güler yüzü,çözümcül yaklaşımı ve pozitifliği ile bize inanılmaz yardımcı oldu.Evi kiralayamasak da ömürlük dost kazandık.Gerekli olan her emlak durumunda şirketinizi ve özellikle kendisini tercih etmekten mutluluk duyacağız.

  Bahar Göncü - 26/10/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  Hanife Ergün her soruyu büyük bir titizlikle cevapladı ve gönül rahatlığı ile imzalarımızı attık. Yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz.

  Aylin Örengil - 12/10/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  Hanife hanım gayrimenkulümle ilgili süreci kusursuzca bitirdi. Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.

  HÜSEYİN BURHAN ÇİL - 11/10/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  Her konuda yardımcı, zaman konusunda hassas, güler yüzlü ve cana yakın. Kendisine çok çok tşk.ederim. Sayesinde istediğim eve kavuştum.

  Sunar Şener - 04/10/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  Tüm Gayrimenkul işlemlerimde her zaman Hanife hanım la çalışıyorum. Her işlemde de sorunsuz gayet Profesyonel şekilde süreci yönetiyor. Çok teşekkür eder herkese tavsiye ederim.

  MURAT TANER - 29/09/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Selin Hanım ile zihnimde oluşan negatif ‘’emlakçı’’ kavramını tamamen pozitife çeviren bir deneyim yaşadım.Özellikle süreci çok profesyonel yönetmesi,fiyat belirleme konusunda deneyimi,verdiği geri bildirimler ile benim için en doğru kontağa ulaşma konusunda oldukça iyiydi.Bundan sonraki süreçte benim ve çevrem için önerebileceğim tek kontak diyebilirim.Çok teşekkürler.

  Berna Özkanca - 27/09/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Selim Hanim, ev kiralama sürecimi şeffaf, disiplinli ve çok nazik şekilde yönetti. Ayrıca 1 hafta gibi bir sürede istediğim lartkarda uygun bir kiracı bulabildi. Tüm konutlarimin kiralama süreçlerinde kendisi ile çalışmaya devam edecegim. Kendisine cve firmanıza teşekkür ediyorum.

  Özgün Tarhan - 21/09/2023
 • Danışman : Hakan Çevik

  Hakan Bey, evimizin satış süreci boyunca her zaman ilgili, ailemizden biri gibi samimi ve destekçiydi. İşini severek ve layıkıyle yapan, böylece sonuca kısa sürede vararak yeni bir hayata başlamamızda çokça emeği olan bir gayrimenkul danışmanıdır. Ailecek kendisiyle tanıştığımıza çok memnun olduk. Herşey için tekrar çok teşekkür ederiz.

  Altuğ Şahin - 13/09/2023
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Stresli bir süreçten sorunsuz şekilde çıkmamızı sağlayan Elçin Hanım'a sonsuz teşekkürler.

  Alper Coşkun - 11/09/2023
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Century 21 Gayrimenkul'ün global bir firma olması sebebiyle Elçin Hanım ile ilerlemeyi tercih ettik. Elçin Hanım gerçekten alanında uzman, çok profesyonel yaklaşan, işini severek yapan, kendi işi gibi ilgilenen ve çok içten birisi. Kendisiyle ev alma sürecinde de birlikte çalışmıştık.O süreçte bizi inanılmaz desteklemişti. Tüm emekleri ve özverisi için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  Serkan Onrat - 11/09/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  Hanife hanım gördüğüm en hızlı ve en çözüm odaklı gayrimenkul danışmanı ayrıca çok güler yüzlü ve çok güvenirli. Yardımlarınız için teşekkürler.

  Gökcen Hekimoğlu - 11/09/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  Hanife hanım gayet ilgili ve başarılı. Kiralık dairemizi en kısa sürede işleme dönüştürdü. Teşekkür ederiz kendisine.

  Sibel Sözer - 11/09/2023
 • Danışman : Hakan Çevik

  Öncelikle Hakan Bey’e İstanbul’da 2+1 daire almamda ki aracılığından ötürü teşekkür ederim. Hakan Bey mesleğini ciddiye alan, heyecanla işini yerine getiren, dinamik, dakik, hızlıca işleri halleden bir emlakçıdır. Bu özellikleri yüzüne yansıdığı gibi konuşmalarında da hissedilmektedir. Randevularına yüksek uyum sağladığı için ayrıca takdiri hak etmektedir. Çalışma hayatında başarılar diliyorum.

  Abuzer Gündüz - 10/09/2023
 • Danışman : Hakan Çevik

  hakan been cok tesekurler cok kisa zamanda evimizi hizli bir sekilde saititigi icin. her konuda yardimci oldugu icin basindan sonuna kadar ilgisinden dolayi tesekur ederizz..

  imam yalcin - 09/09/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  İlgili ve özverili. Bir pazar günü olmasına rağmen, iki taraf arasında sağlıklı bir iletişim kuran ve bunu bütün süreç boyunca devam ettiren Hanife hanıma teşekkür ediyorum.

  Aykut Ekici - 22/08/2023
 • Owner : İlhan Bertan Köprüceli

  Bertan beye ilgi hizmet ve tecrübeleri için çok teşekkur ederiz.

  Günay Çebi - 18/08/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  Hanife hanim ve Bertan beye ilgi hizmet ve tecrübeleri için çok teşekkur ederiz

  Günay Çebi - 18/08/2023
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Elçin hanımdan çok memnunuz. Yardımları , destekleri için teşekkür ederiz.

  Nazlı Hüşan - 15/08/2023
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Elçin Hanım her konuda bana ve eşime çok yardımcı oldu. Daima güler yüzlüydü ve tüm sorularımızı ivedilikle yanıtladı. Teşekkür ederiz.

  Ezgi Aytem Çelikten - 15/08/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Selin hanıma denk gelmemiz bizim için büyük bir şans oldu. Kendisi işini çok iyi bilen biri. Aklımızda hiç soru işareti kalmadan evimizi ona emanet ettik. İletişimi, açıklığı, sizin bir şey talep etmenize gerek kalmadan her şeyi önden düşünmesi müthiş. Birkaç gün içinde evimize süper bi kiracı buldu. Herkes işini Selin hanım gibi yapsa 1 aya kalmadan İsveç olur ülkemiz. Çok teşekkür ediyoruz.

  tomris kardeş alper - 14/08/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Selin Hanım aracılığıyla Küçükyalı Mahallesi’nde bir kiralama yaptık. Tüm süreçlerde çok memnun kaldık. Kendisini tüm dostlarıma öneriyorum.

  Hasan Can Mersin - 14/08/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Selin hanım ilgili, güler yüzlü, titiz bir insan. Tüm işlemleri hızlı bir şekilde hallettik.

  Cenk O. - 09/08/2023
 • Danışman : Selin Köten

  İşlem hızlı, Selin Hanım cok tatlı.Yardımlarınız icin tesekkur ederim.Bu kadar rahat bir surec olacagını tahmin etmemistim.Emeklerinize saglık.

  Arzu Türker - 09/08/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Selin hanım bizim ilk ve son danışmanız oldu. Davranışı, güleryüzlülüğü, giyimi, iş tarzı ve profesyonelliği bize güven verdi. Bizimle sürekli iletişim halinde olup bilgilendirme ve yönlendirme de bulundu. Büyük bir titizlikle çalışarak evimizi doğru insanlara kiraya verdi. Selin hanımı iyiki tanımışız. Eşim ve ben herkese Selin hnmı tavsiye ediyoruz. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz Selin hanım. Başarılarınızın devamını dileriz.

  Hacer gedik - 07/08/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Sorunsuz ve profesyonel ilerletilen bir süreç sonucunda satın alma işlemlerimizi tamamladık. Bir daireye değil, bundan sonraki tüm taşınmazlarımızı da alabileceğimiz komfor’a ulaşabilmiş olduk Selin Hanım sayesinde. Teşekkürler.

  Emre Köksalan - 04/08/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Selin Hanım tüm süreçleri büyük bir titizlik ve profesyonellikle yürüten güleryüzlü biri. Her şey için teşekkür ederim.

  Meryem Sena Afşar - 04/08/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Selin hanım emlak sektöründe çok tecrübeli biri, ilgili ve tecrübesinden kaynaklı çok iyi yönlendiriyor. 10 gün içerisinde dairemi kiraladı

  Oğuzhan Salmaner - 04/08/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Selin hanım ilgili, işinin ehli ve titiz çalışan biri. Güler yüzlü ve her konuda sorularınıza yanıt alıyorsunuz. Tam bir profesyonel. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

  Nuray Kardeş - 03/08/2023
 • Danışman : Selin Köten

  Güler yüzlü , Bilgili ve ilgili. Kiraladığım evden de çok memnun kaldım. Herşey için teşekkür ederim.

  Erol Çayırlı - 17/07/2023
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Mükemmel hizmet ve iletişim. Herşey için teşekkürler.

  Çağla Şeker - 13/06/2023
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Her şey için çok teşekkür ederim, çok memnun kaldık. Başka gayrimenkul işlemlerimizde tekrar görüşmek üzere.

  Gül Kuru - 13/06/2023
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Çok ilgili tecrübeli sakin ve rahatlatıcı bir kişi Azimli kararlı ve tuttuğunu kopartan bir insan İyi ki tanıdık iyi ki bizim gayrimenkul danışmanımız oldu Kendisine teşekkür ederiz

  Ayfer Hanım - 24/05/2023
 • Owner : İlhan Bertan Köprüceli

  Başarılı, isini bilen, kaliteli hizmet için teşekkürler. Hızlı sonuç için ayrıca teşekkür ederim.

  SELÇUK ESER - 16/05/2023
 • Owner : İlhan Bertan Köprüceli

  Hızlı çözüm,profesyonel yaklaşımınızdan ve ilginiz için teşekkür ederiz, sayenizde ev sahibi olduk.Bol kazançlar dileriz.

  ESMA NASUHOĞLU - 16/05/2023
 • Owner : İlhan Bertan Köprüceli

  Kısa bir sürede evimizin satışını gerçekleştirdiğiniz için ve profesyonel desteğiniz için tekrar teşekkür ederiz. Tüm tanıdıklarıma önerebileceğim bir çalışma oldu.Bol kazançlı günler dileriz.

  SİBEL ÇÖMERT - 16/05/2023
 • Owner : İlhan Bertan Köprüceli

  Dostça ve profesyonel bir çalışma ile kısa zamanda evimizin satışını yapan Bertan Bey ve Hanife Hanım'a çok teşekkür ederiz. Bol kazanç ve çalışmalarınızda başarılar dileriz.

  Nihal Kara - 16/05/2023
 • Owner : İlhan Bertan Köprüceli

  İşlemlerimiz son derece hızlı, güvenli ve güleryüzle yapıldı. Çok memnun kaldık. Tşk ederiz

  Berna gökkaya - 16/05/2023
 • Owner : İlhan Bertan Köprüceli

  Güler yüzlü ve samimiyet ile çalışmak bize keyif verdi. Her şey için teşekkürler. Başarılar dilerim.

  BÜLENT ESAT ÇELİK - 24/04/2023
 • Owner : İlhan Bertan Köprüceli

  Kısa süre içinde dairemizi kiraya verildi.Her daim çözüm odaklı bir yaklaşımıyla süreci yönetti.Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Başarılar dilerim.

  Emre Süzer - 24/04/2023
 • Owner : İlhan Bertan Köprüceli

  İşlemimizde hızlı bir şekilde yardımcı olmuştur.Kendisi işinde profesyonel birisi, başarılarının devamını diliyorum.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

  Mohammadreza Fadaei - 24/04/2023
 • Owner : İlhan Bertan Köprüceli

  Her konuda bizimle birebir ilgilenildi. Özverili ,disiplinli ve anlayışlı bir çalışma ile,çok memnun kaldık teşekkür ederiz. Kesinlikle çevreme önereceğim..

  Seyed Mehran Talaksesh - 24/04/2023
 • Owner : İlhan Bertan Köprüceli

  Gayet memnun kaldim.Kendilerine çok teşekkür ederim.Hiç yorulmadan hızlıbir işlem oldu. Sonuna kadar guvenilir bir gayrimenkul danışmanlık ofisi. Çok ilgililerdi..

  Taner Santemiz - 24/04/2023
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Her detayla harika ilgilendi.Bizim ve kiracının haklarını çok güzel korudu.Kendisine teşekkür ederim. Çevremde gayrimenkulle ilgili bir ihtiyacı olan herkesi kesinlikle Elçin Hanıma yönlendireceğim.

  Mükerrem Atçı - 23/03/2023
 • Danışman : Elçin Unutmazer Bakaç

  Tüm çalışmalarından ve desteğinden memnun kaldım. Çok teşekkür eder herkese tavsiye ederim.

  Vural Ergül - 23/03/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  Hanife hanım ile çalışmalarımızdan çok memnunuz kendisi yaptığı işte hem çok ilgili hemde hizmet kalitesi yüksek.

  Ruhsen Süzer - 22/03/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  Aileden biri hanife hanım, gayet ilgili cozum odakli hizli geri bildirim yapan en onemlisi de guleryuzlu:)

  ONUR MURAT KÖKSAL - 20/03/2023
 • Direktör : Hanife Ergün

  Öncelikle Hanife hanıma teşekkür ediyoruz gayet ilgili dakik biri tüm işlemlerde yanımızda oldu.

  Kader Zengin - 16/03/2023
19.100.000 ₺
Satılık
43.600.000 ₺
Satılık
71.000.000 ₺
Satılık
950.000 ₺
Satılık
20.000.000 ₺
Satılık
20.000.000 ₺
Satılık
5.000.000 ₺
Satılık