OFİS HAKKINDA

87 Ülke, 15.153 Ofis, 161.314 Profesyonel ile Dünyanın en yaygın ve en bilinen Gayrimenkul Danışmanlık markası CENTURY 21 Çatısı altında CENTURY 21 Invest Gayrimenkul olarak Sarıyer | Kağıthane Bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Brokerımız Talha Aydınbaş ,14 yıldır Century 21 Invest çatısı altında Ticari Gayrimenkul Eğitmeni ve Uzmanı olarak kariyerini sürdürmektedir. Ofisimiz Kağıthane ve Ayazağa’nın tam ortasında, Porta Vadi’de bulunuyor. Konumu itibariyle birçok proje noktasında; gayrimenkul alım, satım ve kiralama hizmetinin yanı sıra müşterilerine farklı noktalarda çok özel yatırım fırsatları sunmayı hedeflemektedir.

Deneyimli, alanında uzman danışmanlardan oluşan CENTURY 21 Invest ekibi; müşterilerine maksimum fayda ve memnuniyet sağlamak için sürekli eğitimlerle kendini geliştiriyor, dürüstlük ve güven ilkesiyle çalışmalarını sürdürüyorlar. Hizmet anlayışımızın ve ilgi odağımızın merkezinde her zaman müşterilerimizin memnuniyeti yer alır. Sizi anlamak, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun çözümler sunmak öncelikli amacımızdır.

Uzmanlık Bölgelerimiz; Sarıyer, Kağıthane, Sultangazi, Eyüp. Uzmanlık Alanlarımız; Lüks Konut, Konut, Ticari Gayrimenkul, Proje Satış, Kentsel Dönüşüm, Kat Karşılığı, Arsa. Her Bölge ve Alan için Ayrı Uzman Danışmanımız Bulunmaktadır.

Vizyonumuz: Bulunduğu sektöre yön veren, Sektöründe takip edilen, en güvenilir kurumlar arasına girmek.

Misyonumuz: Müşterilerimizin gayrimenkulle ilgili tüm alım, satım ve kiralama ile ilgili danışmanlık ihtiyacında, en güvenilir bilgi kaynağı olmak ve bu süreçlerinin iyi, hızlı ve karlı geçmesini sağlamak için varız.

Değerlerimiz: insanı öncelik alan bir anlayışla çalışmak, Beklenti Üstü Hizmet, Şeffaflık, Güvenilirlik, Mesleki Doğrulara Bağlılık, Müşteri Memnuniyeti, Sürekli Gelişim, Yenilikçilik, Samimiyet, Azimlilik, Uzmanlık, Mutlu Çalışmak, Sürekli Yatırım, Yardım severlik, Eşitlik, Kararlılık

VİZYONUMUZ

Bulunduğu sektöre yön veren, sektöründe takip edilen, en güvenilir ve başarılı kurumlar arasına girmek.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin gayrimenkulle ilgili danışmanlık ihtiyacında, en güvenilir bilgi kaynağı olmak, satış/kiralama süreçlerinin iyi, hızlı ve kârlı geçmesini sağlamak, memnuniyete dayalı sadakatlerini kazanmak.

DEĞERLERİMİZ

Beklenti Üstü Hizmet

Şeffaflık, Güvenilirlik

Mesleki Doğrulara Bağlılık

Müşteri Memnuniyeti

Sürekli Gelişim, Yenilikçilik

Samimiyet

Azimlilik, Uzmanlık

Mutlu Çalışmak, Sürekli Yatırım Yardım severlik,

Eşitlik, Kararlılık.


Ofisle İletişime Geçin
İstanbul-Avrupa / Kağıthane Kağıthane 2+1 Kiralık Daire
25.000 ₺
Kiralık
İstanbul-Avrupa / Sarıyer Saklıvadi 3+1 Kiralık Daire
110.000 ₺
Kiralık
16.000 ₺
Kiralık
4.600.000 ₺
Satılık
İstanbul-Avrupa / Kağıthane KORDON İSTANBUL KİRALIK STÜDYO DAİRE
25.000 ₺
Kiralık
İstanbul-Avrupa / Kağıthane Kordon İstanbul Kiralık Stüdyo Daire
25.000 ₺
Kiralık
4.050.000 ₺
Satılık
13.750 ₺
Kiralık
30.000 ₺
Kiralık