OFİS HAKKINDA

Deneyim zenginliğimiz ve müşteri odaklı hizmetimiz, insanları sürekli olarak Century 21 As’a geri getiriyor. Biz, tüm müşterilerimize yeteneklerimizin sonuna kadar hizmet veren gayrimenkul uzmanlarıyız.

Gayrimenkul almak veya satmak isteyen birçok kişinin zaman zaman stresli ve kafası karışık hissedebileceğini biliyoruz. Temsilcilerimiz sizlere en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olacak ve ortaya çıkabilecek stresli durumların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Süreç boyunca en iyi yolu izleyebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuzda size değerli ve dürüst tavsiyeler sunmak için buradayız.

Piyasayı, alıcıları, satıcıları ve mahalleleri biliyoruz, ancak en önemlisi müşterilerimizin ihtiyaçlarını nasıl ilk sıraya koyacağımızı biliyoruz. En son teknolojiye sahip satış araçlarımız ve teknolojimiz yolculuğunuzu kolaylaştırmak ve nihai hedefinize daha doğrudan ulaşmak için burada. Century 21 As'a geldiğinizde, satış veya satın alma işleminizin kontrolü sizde olacak ve mümkün olan en iyi sonucu almanıza yardımcı olacağız.

BİZE KATILIN!

Century 21'in küresel erişimi, en son teknolojiye ve uluslararası emlak piyasalarına erişimimiz olduğu anlamına geliyor. Buna ek olarak, yalnızca bireysel becerileri geliştirmek için değil aynı zamanda iş yapma şeklinizde devrim yaratmak için tasarlanmış birinci sınıf yenilikler ve eğitim programlarında da ön saflarda yer alıyoruz.

Yeni başlayan veya deneyimli, bu heyecan verici sektörde başarılı olmak için ne gerektiğini öğrenme azmi ve motivasyonuna sahip herkesi aramızda görmek isteriz.

Prensiplerimiz, satış elemanlarımızı en üst düzeyde başarıya ulaşmalarını sağlamak için desteklemeye kararlıdır.

• Sınırsız kazanç potansiyeli

• Değerli mentorluk, sürekli eğitim ve destek

• Dünyanın en büyük emlak şirketi çatısının altında olma itibarı

• Binlerce gayrimenkul satış profesyonelinin bulunduğu ağa erişim

• Devam eden eğitim ve öğretiminize yardımcı olacak C21 akademi Eğitimi

• Kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yapılandırılmış planlama

Bu yolda bize katılmak isterseniz

00905373680104


Ofisle İletişime Geçin
54.500.000 ₺
Satılık
150.000 ₺
Kiralık
3.600.000 ₺
Satılık
11.000.000 ₺
Satılık
5.800.000 ₺
Satılık
5.400.000 ₺
Satılık
3.980.000 ₺
Satılık