TURGUT TURAY

Gayrimenkul Danışmanı @C21 ATA

Merhaba,ben Turgut TURAY.

Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret bölümünü bitirdikten sonra Siemens Business Services ,Tepe Grubu, Deva Holding ,Mng Kargo gibi kurumsal firmalarda görev aldım.

Kariyerime yeni bir yön vermek arzusu ile 2017 yılında Coldwell Banker Turkiye'de marka geliştirme yöneticisi olarak sektöre atıldım.2018 yılı başında Keller Williams Doruk Ataşehir Bölge Müdürlüğünün ortaklarından biri olarak çalışma kararı aldım.2019 Ocak ayında Keller Williams Cadde Bölge Müdürlüğünde,2022 Şubat ayında ise Red Partners Türkiye'de danışman ortak olarak görev aldım.2023 Nisan ayından itibaren dünyanın en önde gelen gayrimenkul şirketlerinden biri olan Century 21 markası ile gayrimenkul sektöründe hizmet vermeye devam ediyorum.

İlkelerim ; sistemde ki arkadaşlarımla birlikte etik, dürüst konusunda kendini sürekli geliştiren paylaşıma açık müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verebilmektir. İletişimin gücüne sonsuz inananlardanım ve önemli kararlar alınırken karşınızdaki ile aynı dili konuşuyor olduğunuzu bilmenin karşılıklı güvenin profesyonelliğin önemini biliyor ve sizlerle bu doğrultuda çalışmak istiyorum. Gayrimenkul konusunda vereceğiniz her kararda ,Türkiye'nin her yerinde var olan alıcı ve satıcı portföylerimizle, profesyonel anlamda destek alabileceğiniz bir yapıyla her zaman yanınızdayım.

Saygılarımla

Turgut TURAY

Century 21 Ata

Lions Team Broker Owner

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Arsa Arazi,Yabancı Satış,Kıbrıs,Amerika Satış

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Kozyatağı Kaytazdere Dereköy Mimaroba

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • CREATE BAŞLANGIÇ EĞİTİMİ 24-28 NİSAN 2023 İSTANBUL - ANKARA - İZMİR
8.250.000 ₺
Satılık
3.200.000 ₺
Satılık
3.825.000 ₺
Satılık
26.900.000 ₺
Satılık