1988 Samsun doğumluyum. 19 Mayıs Üniversitesi/Tarih Bölümü'nden mezun oldum ve Yüksek lisansımı da OMÜ Eğitim Fak. yaptım. Eşimle 2005'ten itibaren birlikteyiz ve Zeynep adında bir kızımız var.

Kurumsal bir rent a car firmasında başladığım iş hayatıma, Citroen'de servis danışmanı olarak devam ettim. Daha sonra OTOKOÇ'ta Satış Planlama ve Lojistik Sorumluluğu görevlerini üstlendim.

Eşim Zorbey'in gayrimenkul danışmanlığına başlamasıyla sektörü dışarıdan iyi bir gözlemci olarak deneyimledim. Hakkı verilerek, kurumsal bir düzende yapılınca ne kadar saygın ve keyifli bir meslek olduğunu görünce de sisteme dahil oldum. ilk olarak CB ZEFEZ ofiste başladım ve hemen her şeyi orada öğrendim, tüm tecrübelerimi orada edindim. Sonrasında CB PARK ofiste kalabalık ve güçlü bir ekiple çalışma fırsatı buldum. Hayran olduğumuz bir marka olan Century21'in, Mastertürk çatısı altına girmesiyle de kendi ofisimizi açıp kendi harika ekibimizi kurma şansımız oldu.

Genç, dinamik, aktif, hırslı ve birbirine bağlı ekibimizle sinerjimizi hiç bozmadan, müşteri memnuniyeti ve kurumsal düzenden ödün vermeden harika işler çıkarmaya devam edeceğiz.

UZMANLIK ALANLARIM

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • CREATE BAŞLANGIÇ EĞİTİMİ 23 -27 OCAK İSTANBUL - ANKARA - İZMİR
  • Milyonerden Milyonere 27-28 Eylül 2023 Samsun
4.500.000 ₺
Satılık
3.200.000 ₺
Satılık
1.800.000 ₺
Satılık