BODRUM'da Gayrimenkulde Güvenin ve Tecrübenin doğru adresi Century21 Begonvill Gayrimenkul...

Ben Mehmet KARAKAŞ. 1984 çorum doğumluyum. ilk orta ve lise öğrenimimi Çorum'da tamamladım. Karadeniz Teknik Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Pazarlama bölümü mezunuyum. Askerlik görevimi İstanbul da tamamladıktan sonra, Dr. Feridun Frik İlaç Sanayi Pazarlamada Karadeniz bölgesinde 6 yıl Tıbbı Tanıtım Temsilciliği yaptım. 2008 yılında evlendim ve şuan 3 çocuk babasıyım. İş hayatıma Reprezantlık görevimden ayrılarak, Çorum da var olan 144 Yataklı Özel bir hastanenin 15 yıl Genel Müdürlüğünü yaptım. Bodrum'a taşınma kararımın ardından kendi isteğim ile hastaneden ayrıldım. Bodrum'da Doğanlar Grubuna ait olan KELEBEK Mobilyanın 1 yıl saha koordinatörlüğünü yaptım ve şuan Century21 Begonvill Gayrimenkul ailesinin bir bireyi olarak buradayım.

Teşekkürler.

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Ortakentyahşi

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • CREATE BAŞLANGIÇ EĞİTİMİ 25-29 EYLÜL 2023 ONLİNE - SERTİFİKALI - ŞEHİR DIŞI

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Melek Çepni - 27/11/2023

  Gayrimenkul danışmanlarıyla ciddi sıkıntılar yaşamışken tam da artık olmayacak derken Mehmet Bey le tanıştık. Anaç yaklaşımıyla benim yerime herşeyi düşünüp, tam da bana uyan çözümler üretti. Bütün emlakçı arkadaşlara örnek olsun Mehmet Bey tam güven veriyor. En önemlisi de bu değil mi? Başarıların devamını diliyorum tekrar teşekkür ediyorum:)

 • Osman Kahyaoğlu - 11/11/2023

  Mehmet bey yaklaşımı, iletisim yetenegi, çözüm odaklı ve işini severek çalışmasıyla kısa sürede sonuca ulaşmakta. Kendisini arkadaş çevreme de tavsiye etmiş bulunmaktayım

 • Nurcan - 03/11/2023

  Mehmet bey konusunda uzman ve kiralama sürecimizde kendisinden profesyonel bir hizmet aldik... Her konuda hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımı icin ayrıca teşekkür ederiz.

 • İzzet çakır - 02/11/2023

  Mehmet bey süreç içerisinde gerek ilgi olarak gerek destek olarak işlemlerimizi çok hızlı şekilde sonuça ulaştırdı. Teşekkürlerimi iletiyorum ilgi ve alakasından dolayı.

 • gökhan eygün - 02/11/2023

  tecrübesiyle, son saniyeye kadar iletişim ve özverisiyle, sürecin iki taraf içinde hızlı ve kolay şekilde sonlanması için elinden geleni yaparak mükemmel bir sonuç çıkaran mehmet beye teşekkürler