SERPİL KARAIŞIK

Gayrimenkul Danışmanı @C21 ROYAL

Farlı olun, farklı düşünün. Eğer hayal edebiliyorsanız yapabilirsiniz.

03.08.1973 Çankırı doğumluyum. Erciyes Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum.

Profesyonel kariyerime 1998 yılında AKBANK TAŞ İstanbul Genel Müdürlüğünde Kambiyo ve İthalat bölümlerinde uzman olarak çalıştım.2003 yılında , şube tarafına geçerek Kurumsal ve Bireysel Bankacılık kanalında yöneticilik yaptım.

2020 yılı itibariyle, eğitim geçmişimi ve profesyonel kariyerimi birleştirerek başarılı olacağıma inandığım gayrimenkul sektörüne Remax ile adım attım.

2021 yılında gayrimenkul sektöründe lider konumda olan Coldwell Banker çatısı altında kısa sürede ciddi başarılar elde ederek, Sterling Club’e dahil oldum .Almış olduğum eğitimlerle ve başarılarla birlikte gayrimenkul alım, satım, kiralama ve danışmanlık konularında kısa zamanda ciddi bir müşteri potansiyeline ulaştım.

2023 Ağustos ayı itibari ile Marka Bilinirliğinde Dünyada 1 Numara olan Century 21 çatısı altında 2022 Türkiye Ciro Şampiyonu olan Century 21 Royal ailesine katılarak, Lüks konut, Arsa ve Ticari Gayrimenkul alanlarında danışanlarıma hizmet vermeye devam etmekteyim.

Ve insanların hayatlarına dokunabildiğim ve fark yaratmaya devam ettiğim için çok mutluyum.

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Lüks Konut-Ticari Gayrimenkul-Arsa

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Çayyolu Beytepe Kızılcaşar İncek Göksu

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Abdullah YILDIZBASI - 11/05/2024

  Evimizi kiralama surecinde Serpil Hanim'la calismak vermis oldugumuz en dogru karardi. Kendisi ilk gunden itibaren tum islemleri ve evimizle ilgili eksikleri kendi eviymis gibi onceliklendirerek halletti ve titizlikle yonetti. Taleplerimizi dikkate almasinin yaninda tum surec boyunca da oldukca acik ve seffaf bir iletisim yuruttu. Eger gercekten isini iyi yapanbir gayrimenkul danismanina ihtiyaciniz varsa Serpil Hanimla calismaniz dogru bir tercih olacaktir. Kendisine bu vesile ile bir kez daha tesekkur ederiz.

 • F Kıvılcım Döşemeci - 08/10/2023

  Ayrancı’daki dairemizin satışını kısa sürede gerçekleştiren ve tüm süreç boyunca her türlü ilgi ve desteği gösteren Serpil Karaışık’a teşekkür ediyorum.

 • Kutlu Soylu - 29/09/2023

  Serpil hanım Atlantis city de bulunan evimi çok kısa bir sürede kiralamıştır. Kendisine teşekkür ederim

 • Aynur Soylu - 29/09/2023

  Serpil Karaışık kiralanmasını istediğimiz evlerimizi jet hızında hem karşı tarafın hemde bizim çıkarlarımızı gözeterek kiralanmasını gerçekleştirmiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz