Özlem  Ataman Özlem Ataman CENTURY 21 ABC
Gayrimenkul Danışmanı

  • +90 (532) 423-4218
  • ozlemataman@century21.com.tr

İLETİŞİME GEÇİN

Güvenlik Kodu

Özlem Ataman

Merhaba Ben Özlem Ataman,1970 İstanbul doğumluyum.Marmara Üniversitesi Satış Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum.Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi 2.sınıf öğrencisiyim.İlaç sektöründe  başlayan satış hayatım boyunca kurumsal firmalarda satışın her kademesinde çalıştım.

Gayrimenkul Sektörünün dinamik yapısı bir satıcı olarak her zaman dikkatimi çekti ve çağın mesleği olarak gördüm.2012 yılında  dermokozmetik sektöründe bir firmada Türkiye Satış Müdürü olarak çalışırken  Kariyerime Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etme kararı aldım.RE/MAX de başladığım gayrimenkul tecrübemi pekiştirmek ve aileninizin danışmanı olmak üzere Haziran 2015 den itibaren Türkiye’nin en başarılı,ödüllere doymayan ofisi CENTURY 21 ABC Caddebostan ofisinde çalışmaya  başladım.

Sektörde 17 yılını geçirmiş ,meslek hayatı ödüllerle dolu bir broker ve birbirinden başarılı danışman arkadaşlarımla CENTURY 21 ABC CADDEBOSTAN ofisinde  bu ailenin bir parçası olmaktan onur duyuyorum.

  Gayrimenkul alma ,satma ve kiralama taleplerinizi  çok iyi anlamaya,size uygun projeleri çok kısa sürede  sunmaya hazırım.

          Teknoloji  yardımıyla tüm CENTURY 21  ofisleriyle iletişim sağlayarak rakip pazar ve gerçek fiyat analizlerini  sağlıklı biçimde sizlere iletecek, gayrimenkulünüz için en uygun müşterileri ,gayrimenkul arayışlarınız için en uygun yerleri  sunacak ve tarafımdan en kısa sürede sonuca ulaşmak hedeflenecektir .

ALDIĞIM EĞİTİMLER

İLERİ SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

SUCCED BAŞARI EĞİTİMİ

KARİYERİM EĞİTİMİ

GİRİŞİMCİLİK SERTİFİKA PROGRAMI

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

ZAMAN YÖNETİMİ

MARKA YÖNETİMİ

SATIŞ PROMOSYONU TEKNİKLERİ

MARKETİNG 98

MARKETİNG 96

Son 12 İlan

Tüm İlanları Görmek İçin Tıklayın

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu