ABOUT THE OFFICE

Vizyon

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı gayrimenkul danışmanlık şirketi olmak,

Verilen hizmet kalitesi ile Danışanlarımızın birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak,

Güven, Kalite, Eğitim, Hizmet de Sonuna kadar destek vermek, mutlu müşteri memnuniyetini sağlamak,

Misyon

Faaliyette bulunduğumuz sektörde, danışanlarına ve topluma saygılı, hukuka ve ilkelere bağlı, duyarlı, kalite anlayışını sürekli geliştirerek beklentileri en üst seviyede karşılamak, öncü ve örnek bir şirket olmak .


Contact Office

CUSTOMER COMMENTS

 • Advisor : Serpil Karaışık

  Evimizi kiralama surecinde Serpil Hanim'la calismak vermis oldugumuz en dogru karardi. Kendisi ilk gunden itibaren tum islemleri ve evimizle ilgili eksikleri kendi eviymis gibi onceliklendirerek halletti ve titizlikle yonetti. Taleplerimizi dikkate almasinin yaninda tum surec boyunca da oldukca acik ve seffaf bir iletisim yuruttu. Eger gercekten isini iyi yapanbir gayrimenkul danismanina ihtiyaciniz varsa Serpil Hanimla calismaniz dogru bir tercih olacaktir. Kendisine bu vesile ile bir kez daha tesekkur ederiz.

  Abdullah YILDIZBASI - 5.11.2024
 • Advisor : Şevval Sencar

  Nezaketi, müşterinin ihtiyaçlarını çok iyi belirleyerek doğru seçimlere yönlendirmesi ve iş bitiminin ardından da her konuda yardımcı olması ile çok değerli bir danışman ve yol gösterici. Dürüstlüğü, iş yerine müşteri memnuniyetini ön plana çıkarttığı için kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  Murat Solakoğlu - 2.12.2024
 • Advisor : Şevval Sencar

  Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışınızdan ötürü teşekkür ederim. Sayenizde tamda almak istediğimiz bir daireyi uygun fiyat ve ödeme koşullarında aldik teşekkür ederim.

  Mehmet Bayrak - 10.16.2023
 • Advisor : Şevval Sencar

  Yeni ofisimize anlaşılır diliniz ile bize her konuda yardımcı olarak iletişimi hiç koparmadan kısa sürede sahip olmamıza sağladığınız katkı için çok teşekkür ederim gayrimenkul alanında desteklerinize tekrar başvurmak dileği ile iyi çalışmalar dilerim

  Şahin kurt - 10.12.2023
 • Advisor : Şevval Sencar

  TAM ANLAMIYLA MÜŞTERİ MENNUNINIYETI ODAKLI VE PROFYONEL ANLAMDA HER ZAMAN DANISANININ YANINDA OLAN İŞİNİ EN ŞEKİLDE YAPAN BIRISI OLARAK SIZI TANIMAKTAN COK MENNUM OLDUM. IYIKI SIZI TANIMIŞIM.BASARILAELRINIZIN DEVAMONI DİLERİM

  Onur cürül - 10.12.2023
 • Advisor : Serpil Karaışık

  Ayrancı’daki dairemizin satışını kısa sürede gerçekleştiren ve tüm süreç boyunca her türlü ilgi ve desteği gösteren Serpil Karaışık’a teşekkür ediyorum.

  F Kıvılcım Döşemeci - 10.8.2023
 • Advisor : Serpil Karaışık

  Serpil hanım Atlantis city de bulunan evimi çok kısa bir sürede kiralamıştır. Kendisine teşekkür ederim

  Kutlu Soylu - 9.29.2023
 • Advisor : Serpil Karaışık

  Serpil Karaışık kiralanmasını istediğimiz evlerimizi jet hızında hem karşı tarafın hemde bizim çıkarlarımızı gözeterek kiralanmasını gerçekleştirmiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz

  Aynur Soylu - 9.29.2023
 • Advisor : Arda Dadandı

  Arda bey aracılığıyla kiralama işlemi gerçekleştirdik. Arda bey gerçekten işinde iyi, profesyonel ve güler yüzlü. İlgi ve alakası için teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

  FAZIL GÜNGÖR - 3.21.2023
 • Advisor : Arda Dadandı

  Arda bey gerek kiralama gerek satış konusunda çok profesyonel ve ilgili. Kendisine teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

  Ahmet Hakan Koçak - 1.10.2023
Our Portfolios
View All Portfolios
6,625,000 ₺
For Sale
475,000 ₺
For Rent
22,500,000 ₺
For Sale
25,000,000 ₺
For Sale
10,750,000 ₺
For Rent
6,450,000 ₺
For Sale
4,750,000 ₺
For Sale
4,200,000 ₺
For Sale
6,250,000 ₺
For Sale