ABOUT THE OFFICE

Vizyon

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı gayrimenkul danışmanlık şirketi olmak,

Verilen hizmet kalitesi ile Danışanlarımızın birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak,

Güven, Kalite, Eğitim, Hizmet de Sonuna kadar destek vermek, mutlu müşteri memnuniyetini sağlamak,

Misyon

Faaliyette bulunduğumuz sektörde, danışanlarına ve topluma saygılı, hukuka ve ilkelere bağlı, duyarlı, kalite anlayışını sürekli geliştirerek beklentileri en üst seviyede karşılamak, öncü ve örnek bir şirket olmak .


Contact Office

CUSTOMER COMMENTS

 • Advisor : Şevval Sencar

  Nezaketi, müşterinin ihtiyaçlarını çok iyi belirleyerek doğru seçimlere yönlendirmesi ve iş bitiminin ardından da her konuda yardımcı olması ile çok değerli bir danışman ve yol gösterici. Dürüstlüğü, iş yerine müşteri memnuniyetini ön plana çıkarttığı için kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  Murat Solakoğlu - 2.12.2024
 • Advisor : Cem Karagöz

  Cem Bey işini çok seven ve bu yüzden oldukça yardımsever ve özverili bir şekilde müşsterisine destek olan biri. Yapıcı tutumu sayesinde en zor işler bile hızlıca çözüme kavuşuyor. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

  Gamze E. - 10.30.2023
 • Advisor : Şevval Sencar

  Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışınızdan ötürü teşekkür ederim. Sayenizde tamda almak istediğimiz bir daireyi uygun fiyat ve ödeme koşullarında aldik teşekkür ederim.

  Mehmet Bayrak - 10.16.2023
 • Advisor : Şevval Sencar

  Yeni ofisimize anlaşılır diliniz ile bize her konuda yardımcı olarak iletişimi hiç koparmadan kısa sürede sahip olmamıza sağladığınız katkı için çok teşekkür ederim gayrimenkul alanında desteklerinize tekrar başvurmak dileği ile iyi çalışmalar dilerim

  Şahin kurt - 10.12.2023
 • Advisor : Şevval Sencar

  TAM ANLAMIYLA MÜŞTERİ MENNUNINIYETI ODAKLI VE PROFYONEL ANLAMDA HER ZAMAN DANISANININ YANINDA OLAN İŞİNİ EN ŞEKİLDE YAPAN BIRISI OLARAK SIZI TANIMAKTAN COK MENNUM OLDUM. IYIKI SIZI TANIMIŞIM.BASARILAELRINIZIN DEVAMONI DİLERİM

  Onur cürül - 10.12.2023
 • Advisor : Serpil Karaışık

  Ayrancı’daki dairemizin satışını kısa sürede gerçekleştiren ve tüm süreç boyunca her türlü ilgi ve desteği gösteren Serpil Karaışık’a teşekkür ediyorum.

  F Kıvılcım Döşemeci - 10.8.2023
 • Advisor : Serpil Karaışık

  Serpil hanım Atlantis city de bulunan evimi çok kısa bir sürede kiralamıştır. Kendisine teşekkür ederim

  Kutlu Soylu - 9.29.2023
 • Advisor : Serpil Karaışık

  Serpil Karaışık kiralanmasını istediğimiz evlerimizi jet hızında hem karşı tarafın hemde bizim çıkarlarımızı gözeterek kiralanmasını gerçekleştirmiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz

  Aynur Soylu - 9.29.2023
 • Advisor : Cem Karagöz

  Cem Bey’e evimin satışında inanılmaz sabırlı ve motive edici davrandığı için çok teşekkür ederim. Bizim için zor olduğu kadar kendisi içinde zor ve başarılı bir süreç yürüttüğümüzü düşünüyorum. İşini ciddiye alan, sabırlı ve iyi niyetiyle herkesi kendine hayran bırakan birisi. İleride çok daha başarılı olacağına inancım sonsuz. Daha sonraki satış ve alış işlemlerimizde de kendisiyle mutlaka iletişime geçeceğim. Herşey için teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Recep Burak Yavuz - 8.28.2023
 • Advisor : Cem Karagöz

  Cem Bey'e gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Ev alma sürecimizde Kendisinin müthiş ilgi ve desteğini gördük. Önce ihtiyacımızı ve neler istediğimizi çok iyi tahlil etti ve daha sonra bize ona göre seçenekler sundu. Doğru evi bulmamızda yorulmadan ve usanmadan yardımcı oldu ve inanılmaz çaba sarf etti. Gerçekten tam bir profesyonel ve çok yetkin bir gayrimenkul uzmanı. Son olarak kişisel iletişimi de çok kuvvetli. Eşim ve ben kendisini tanıdığımız için çok mutlu olduk. Tekrar teşekkürler Cem Bey, sizin gibi bilgili, konusuna ait ve aynı zamanda cana yakın, ve nazik konu uzmanlarına ihtiyaç var. Yolunuz açık olsun.

  Umut Toprak - 7.22.2023
 • Advisor : Arda Dadandı

  Arda bey aracılığıyla kiralama işlemi gerçekleştirdik. Arda bey gerçekten işinde iyi, profesyonel ve güler yüzlü. İlgi ve alakası için teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

  FAZIL GÜNGÖR - 3.21.2023
 • Advisor : Arda Dadandı

  Arda bey gerek kiralama gerek satış konusunda çok profesyonel ve ilgili. Kendisine teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

  Ahmet Hakan Koçak - 1.10.2023