1972 İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi İstanbul Suadiye’de, Yükseköğrenimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde tamamladım. Evli ve dört çocuk babasıyım.

Gayrimenkul sektörüne 2014 yılında severek yaptığım Gümrük Müşavirliği kariyerimi noktalama kararı aldıktan sonra Coldwell Banker ile giriş yaptım.

Bir süre sonra gayrimenkul sektöründe ki tecrübelerimle, eşimin basın-yayın sektöründeki tecrübelerini birleştirerek Şiron Ajansı kurduk. Böylelikle gayrimenkul reklam ajansı olarak hem bir ilke imza attık, hem de sektörde dijitalleşmenin önemine dikkat çekebildik.

Sektöre farklı ve yenilikçi bakış açısını yerleştirmek amacıyla kurulan CENTURY 21 PALMY GAYRİMENKUL ile yolumuzun kesiştiği noktada, yüklendiği misyon ve geleceğe bakışı fikirlerime uyduğu için Kurumsal Gayrimenkul Danışmanlığı ile yoluma devam ediyorum.

Benimle çalışmanın size katacağı faydaları özetleyecek olursam;

“Herkesin hak ettiği değeri alması gerektiğine inanıyorum” mottomla müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorum.

Ajans sahibi olarak DİJİTAL platformları aktif bir şekilde kullanabilmemin yanı sıra reklamcılığın tüm artılarını PAZARLAMA PLANIMA taşıyor ve her bir portföyümü ayrı bir MARKA olarak görüyorum. Bir reklamcı gözüyle portföylerimi MARKA YÖNETİMİ mantığı ile değerlendiriyor ve mülkünüzün pazarlamasında kullanıyorum.

Dikkat çeken görseller ile hazırlanmış REKLAMlarınızı tüm sosyal mecralarda yayına alıyorum.

DRONE ve video çekimleri yapılan mülkünüzün tanıtım filmini sosyal medya kanallarında ve tüm ilan sitelerinde yayınlıyorum.

360 Derece Fotoğraf çekimi yapıyorum ve mülkünüz www.vedatkasimi.com adresli web sitemde SANAL TUR ile gezilebiliyor.

Aldığım Lisans ve Sertifikalardan bazıları;

MYK Seviye 5 Belgesi

Gayrimenkul Danışmanlığı

Mortgage Brokerlığı

Gayrimenkul de Başarı

Gayrimenkulde Tapu ve Hukuk Mevzuatları

Halkla İlişkiler – İnsan kaynakları

Nöropazarlama

Yeni Nesil Marka Yönetimi ve Reklam Stratejileri

Kurumsal Koçluk Eğitimi

Lüks Konut Eğitimi

NLP Master Practioner

Temel Astroloji

Numeroloji

Feng Shui ile Dekorasyon

AREAS OF EXPERTISE

EVENTS I ATTENDED

 • Focus Broker Eğitimi 25-30 Temmuz 2022
 • FOCUS BROKER EĞİTİMİ 10-15 TEMMUZ 2023
 • Topluluk Önünde Konuşma Sanatı ve Sunum Becerileri
 • Eğitimcinin Eğitimi 24-25 Ağustos 2023

CUSTOMER COMMENTS

 • Bahar Beşer - 8.11.2022

  Saha direktörü Vedat Kasımi beyefendi, portföyünde yer alan konutları hakkında bilgileri itina ile bize istanbulda olduğum dönem sundu. Ev kiralama ve satış işlemlerindeki titizliği için teşekkürler.

 • SİNAN AYHAN - 8.11.2022

  Vedat Bey sayesinde 3 farklı bölgede taşınmazlarımı makul bir sürede sattım. Yerine daha kârlı 2 yeni taşınmaza yatırım yaptım. Vedat Bey yatırımdan anlıyor. Ne istediğimi çok iyi analiz edip bana uygun yatırım fırsatlarını hazır etti. Gerçi sözlerin pek bir önemi yok. Başarısını nakit parayı elinizde görünce anlıyorsunuz

 • Volkan Dindarol - 7.20.2022

  Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde ailem için daha büyük bir ev arayışım varken Vedat Beyin banka portföyü ilanı ile karşılaştım. Pandemi süreci yeni bitmiş faizlerde indirim vardı. Bununla birlikte kredi ve tapu süreçleri pandemi sebebiyle çok yavaş ilerliyordu. Vedat bey bizimle kredi kullandığımız bankamızla ve alımı gerçekleştirdiğimiz Yapı Kredi Bankası ile sürecimizi o kadar iyi yönetti ki kimi zaman pes etme noktasına gelsek bile her zaman çözüm yolu bularak ilerlememizi sağladı. Her şey için teşekkürler…

 • Gülnur Gürol - 7.20.2022

  Vedat bey evimizi daha önce kiralarken öyle titiz çalışmıştı ki satmak istediğimizde hiç düşünmeden kendisi yetkilendirdik. İstediğimiz fiyata istediğimiz şartlarda satış sürecini pandemiye rağmen çok güzel yönetti ve doğru pazarlama ile satılmasını sağladı. Satılacak veya kiralanacak bir mülkünüz varsa Vedat beyle çalışmanızı tavsiye ederim.

 • Hüseyin E - 7.20.2022

  Pandemi sebebiyle ailem için rahat , huzurlu ve güvenli müstakil bir villa ararken Sosyal medya da Vedat beyin ilanı ile karşılaştım. Kendisi bana ilk önce evin videosunu iletti. Böylece zaman kaybından ve pandemi de risk almadan ön bilgiyi harika bir şekilde aldım. Daha sonra pandemi şartlarına riayet ederek iki kez sunum yaptı. Satıcının banka olması bende önce tereddüt yarattı ise de Vedat bey bu süreci çok akılcı ve doğru bir şekilde yönetti ve kolayca işlemleri başarıyla sonlandırdı. Ailem ve kendim adına teşekkür ediyorum.

 • Onur Tuğman - 7.20.2022

  Vedat Bey ile pandemi zamanında işini geliştirmek ve pazarlamada farklı stretajiler öğrenmek için derslerime katıldığı İstanbul İletişim Enstitüsünde tanıştık. Etiler’deki evimin kiralanması sürecini yönetmesi için yetkilendirdim. Kiralama sürecinde gelişmelerden devamlı bilgilendirildim. Bana taahhüt ettiği tüm pazarlama stratejilerini titizlikle ve profesyonelce kullanarak kısa bir zamanda istemiş olduğum kira rakamında güvenilir bir kiracı buldu. Kiralama haricinde vermiş olduğu hizmetler için de teşekkür ediyor, işine gösterdiği özenin ve düzenin artarak devamını diliyorum

1,800,000 ₺
For Sale
Afyonkarahisar / Emirdağ Emirdağ'da Satılık 1500 m2 Tarla
120,000 ₺
For Sale
78,000 ₺
For Sale
331,000 ₺
For Sale