Berk  Aker Berk Aker Century 21 Hıghlıfe
Gayrimenkul Danışmanı

  • +90 (533) 434-1365
  • berkaker@century21.com.tr

İLETİŞİME GEÇİN

Güvenlik Kodu

Berk Aker

      1988 yılında İstanbul’da doğdum. İlkokulu Tekirdağ'da, ortaokulu Diyarbakır'da ve liseyi Sakarya'da Sakarya Anadolu lisesinden mezun olarak bitirdim. 2011 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldum. Ankara'da 1 yıl kadar cafe-restoran işletmeciliği yaptıktan sonra, bir süre İstanbul'da Harmoni Gayrimenkul Değerleme A.Ş.'de Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı olarak çalıştım. Son olarak bir kentsel dönüşüm projesinde yine değerleme konusunda çalıştıktan sonra, Bodrum’da yaşama hayalimi gerçekleştirme kararını aldım. Burada profesyonel çalışma anlayışı ile şehir planlama eğitimiyle kazandığım teknik bilgimi ve gayrimenkul değerleme konusunda edindiğim tecrübemi kullanabileceğim bir alan olan gayrimenkul danışmanlığına yöneldim. 3 yıl boyunca kurumsal bir firmada gayrimenkul danışmanı olarak çalıştıktan sonra motivasyonu yüksek, profesyonel çalışma anlayışına sahip ve sektörün öncü markalarından Century21 ile yoluma devam etme kararı aldım.           

      Eğitim ve çalışma hayatım boyunca, ayrıntılara önem vererek, titiz ve sistematik bir şekilde çalışarak elde ettiğim başarılarımı, Century21 Highlife bünyesinde gayrimenkul danışmanı olarak, aynı anlayış içerisinde sürdürmeyi hedefliyorum.  

      Sektörün içindeki 3 yıl boyunca birçok gayrimenkul, satış, motivasyon, konut projeleri gibi aldığım eğitimlerin yanı sıra, ayrıca halen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü’nde son sınıf öğrencisi olarak eğitimime devam etmekteyim.

Son 12 İlan

Tüm İlanları Görmek İçin Tıklayın

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu